7.-12. august 2016 toimub Rõuges EFÜ 17. suveakadeemia.

Toimuvad individuaaltunnid suurematele ja väiksematele, avatud on pillitöökoda, moodustatakse suuremaid ja väiksemaid ansambleid ning Suur Flöödiorkester.
Juhendavad Renate Greiss-Armin (Karlsruhe Muusikaülikool), Otto Armin (Karlsruhe), Mihkel Peäske (ERSO, EMTA, TMKK), Raivo Peäske (EMTA, TMKK), Peeter Malkov (G.Otsa nim.TMK), Tarmo Johannes (G. Otsa nim.TMK), Heili Mägi (Vanemuine, H.Elleri nim.TMK), Mari-Liis Vihermäe (ERSO, TMKK), Eda Peäske (RO Estonia, TMKK), Aare Nõmm (Woodwinds KY).
Toimuvad kontserdid Rõuges ja Tartus.

Finantsinfo
Kursus A
PEDAGOOGIDELE JA VABAKUULAJATELE 15€ (sisaldab loenguid, ansambli- ja orkestritunde, võimalust kuulata kõiki individuaaltunde), täiendkoolituse tunnistusega hind 30€

Kursus B
ALGÕPE 30€ (sisaldab 2 individuaaltundi, ansamblitunde, orkestritunde, loenguid)
Iga täiendav individuaaltund 10€

Kursus C
FLÖÖDI MEISTRIKLASS 200€ (sisaldab 3 tundi Renate Greiss-Armini juures (kuni 10 edasijõudnud õpilast/üliõpilast), ansamblitunde, orkestritunde, loenguid) Meistriklassis osalemiseks on võimalik taotleda stipendiumi kuni 100€ ulatuses.

Ööbimiseks on kaks võimalust:
– KÜLALISMAJAS 95 € (hind sisaldab hommikusööki);
– KOOLIMAJAS 35 € (hind sisaldab hommikusööki; kaasa võtta matt ja magamiskott).
Toitlustamine laagris (lõuna- ja õhtusöök) maksab 50 €. Söögiraha palume tasuda kohapeal.
Võimalus on soetada ka EFÜ punane särk hinnaga 7€. Tellimuse palume esitada registreerumisel, tasumine ja kättesaamine kohapeal.